Шість концертів-фестивалів кожних два місяці, де будуть представлені окремо: гітара, барабани, бас, клавішні, духові та вокал. В кожному концерті прийматимуть участь найавторитетніші музиканти, що представляють даний інструмент в Україні. Готуватимуться яскраві музичні програми. Учасники концерту також будуть задіяні як члени журі конкурсу, що проходитимуть напередодні концертів.

Конкурс відбуватиметься у два тури. 1-й тур – відбір 10-ти учасників конкурсу членами журі (авторитетні, відомі в Україні музиканти: Олександр Павлов, Сергій Овсяников, Євген Уваров, Дмитро Коваленко) за допомогою надісланого відео та методом голосування в інтернеті (Facebook–лайків). Усі відео будуть представлені на сторінці конкурсу у Facebook.

Відбір 10-ти учасників відбуватиметься з 11 серпня по 15 вересня 2-й тур-виступ 10-ти учасників у м. Львові в Львівській Музичній Академії (Консерваторії) зі сталим стейдж- бендом (Наталя Лебедєва, фортепіано, Ігор Закус, бас, Сергій Балалаєв, барабани), де учасники грають по дві п’єси різного характеру.

Переможці конкурсу (1, 2, 3 місце) беруть участь разом із членами жюрі у гала-концерті, що відбудеться цього ж вечора у Львівській Копальні кави а також отримують нагороди від компанії Musician та беруть участь у концерті-зйомці наступного дня в Києві в Палаці Україна.