Один з перших джаз-рокових гуртів “ TheMandry” був заснований у Львові у 1970 році. Молодих студентів львівських вузів ( політехніки, університету та консерваторії) об’єднувала любов до музики, прагнення слави та популярності.

Музиканти з успіхом виступали на танцювальних майданчиках, вечірках, концертах та фестивалях. У програмі виступів звучали популярні хіти таких відомих груп, як Chicago. Blood. SweadandTears. DeepPurpleі багато інших.

Звісно, в тогочасних умовах групі подібного музичного напрямку було важко, навіть заборонили назву МАНДРИ, ототожнюючи її з бродягами. Тож після закінчення вузів у членів колективу постало риторичне питання про подальший шлях (зокрема- намагатися працювати професійно чи залишатися аматорами), згоди так і не досягли і в 1976 році розїхались хто куди.

У 2001 році почалося друге життя групи “ МАНДРИ”, що сталося завдяки фестивалю, який організовував відділ культури Львова в клубі Пікассо під назвою “День народження Львівського року”. Щоб не асоціюватися із вже знаним та популярним фольл-роковим київським гуртом, змінили назву на “ TheManry”, під якою гурт виступає і донині.

Гурт бере участь у різних джаз фестивалях, як міжнародних так і тих, які проходять в Україні. Так TheMandryбули учасниками великого міжнародного фестивалю у польському місті Сопот під назвоюLas, Woda & Blus, а також протягом 10 років є постійними учасниками рокового фестивалю у місті Пшеворськ республіка Польша, де представляють музичны програми Джаз-рок і не тільки та Джаз-рок і блюз

Склад гурту “TheMandry”: Євген Шелест - труба, вокал

Ігор Трух - саксофон, вокал

Михайло Попович - труба

Сергій Кацавал - тромбон

Ігор Лесько - барабани

Андрій Бадюк - гітара

Орест Смішко - гітара бас

Аркадій Орехов - клавішні

Сергій Горбачов - вокал