Літературно-музичний сейшн «Осіння стежка», присвячений пам’яті славного українського дитячого письменника Віктора Кави. Жоден сейшн на Вірменці не проходить без музики, цього вечора гратимуть гурти ЖИВА (Львів) та Sound Samples (Жовква). В програмі вечора читання творів письменника, а також авторської поезії. Вірші читатимуть: Андре Ільєн (Львів\Воля-Висоцька), Надія Бондарчук (Дубляни), Вікторія Кухарук (Львів), Надія Капінос (Івано-Франківськ\Львів), Христина Рикмас (Львів), Іван Гентош (Львів).

Віктор Кава (1.01.1937 – 26.11.2004) – автор збірок повістей та оповідань «Будь обережна, Марійко!», «Сипле Квіт Черемха», «Осіння Стежка», «Мені не страшно», які на жаль, не перевидавались з радянських часів. Він тонко відображав психологiю маленьких i дорослих героїв, тонко і майстерно розкривав тему батьки і діти.

Організатори обіцяють, що цікаво буде не лише дорослим! Тож мамусі і татусі можуть сміливо приходити з дітками.
Вхід вільний. Кількість місць обмежена!

Мистецька спілка АБО – неформальне об’єднання поетів, музикантів, художників та представників інших сфер мистецтва. АБО – не є спілкою одного міста чи області, серед учасників формації представники різних куточків України. Розпочали свою діяльність у червні 2012 (неофіційно у грудні 2011). Ідея та першоціль спілки: мистецтво заради мистецтва та мистецтво – людям.

Вірменка – культова кав’ярня Львова, яка існує з 1979 року. Сюди з’їжджались неформали, пацифісти, художники, актори, рок-музиканти зі всього СРСР. Це було улюблене місце зустрічі радянських хіппі. Тут обмінювались самвидавом, читали заборонених Солженіцина, Булгакова, слухали заборонений рок-н-ролл. Як і 37 років тому, на Вірменці каву традиційно варять в турці на піску.