Проводити великі атмосферні концерти на підтримку «Джерела» вже стало доброю традицією. Цього року на підтримку діяльності Центру виступатимуть: чоловіча хорова капелла «Дударик», Оксана Муха, вокальна формація «Піккардійська Терція», артисти театру Курбаса та інші виконавці.

Мета благодійного заходу - збір коштів на функціонування навчальних та реабілітаційних програм центру «Джерело», які щоденно відвідують 110 дітей з особливими потребами дошкільного та шкільного віку.

Для тих, хто готовий підтримати, але не може бути присутнім на концерті, організатори пропонують викупити квитки для дітей з інтернату.

Довідка

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» заснований в 1993 році, з ініціативи батьків дітей з особливими потребами та волонтерів з Канади. За 23 роки роботи Центру допомогу отримали близько 5 000 дітей та молоді віком від кількох тижнів до 35 років. Сьогодні тут щодня займаються 150 дітей та молоді, 200 родин в місяць отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.

Всі послуги Центру – безкоштовні.

Центр «Джерело» частково фінансується з комунального бюджету міста Львова та здебільшого з благодійних надходжень.

Контактна особа для ЗМІ:

керівник відділу соціальних проектів та розвитку НРЦ «Джерело»

Наталя Сіреджук 0677746920