Мега крута подія року! Свято акордеонної музики у Львові за участю одних з кращих акордеоністів України!
Якщо ти отримуєш задоволення від справжнього, колоритного звучання акордеону, якщо ти не проти послухати справжню, якісну музику наживо, якщо ти шукаєш де приємно провести час під романтичну музику разом зі своєю половинкою і одночасно бути здивованим від звучання справжнього року і етно-музики на акордеонах – тоді тобі до нас, на “Акордеонну осінь III”.

 
 Концерт-фестиваль “Акордеонна осінь” являється справжньою прикрасою і гордістю міста Львова, адже аналогів немає в жодному іншому місті України!!! Це свято стало можливе за допомогою акордеонного тріо “Resonance”, переможців багатьох міжнародних конкурсів. За час своєї творчої діяльносіті вони відіграли концерти в багатьох країнах, серед яких: Італія, Франція, Німеччина, Сербія, Польща та ін. Також були представниками фестивалю «Дні Української культури» в Польщі, де виступали разом із такими колективами, як: «Тінь Сонця», «Цвіт кульбаби», «Шпилясті кобзарі» та ін. 

  «Resonance trio» - колектив, який вже 5 років на українському ринку музики. Являючись справжніми професіоналами своєї справи, вони не залишать байдужими жодного, навіть найкритичнішого слухача. В цей вечір акордеонної музики, хлопці подарують найпопулярніші хіти в стилі кантрі, рок, етно, джаз, мюзет, звучання яких змусить відбивати Вас в такт разом із музикантами і наспівувати їхні неймовірні мелодії. Всі твори будуть супроводжуватися найрізноманітнішими інструментами, адже в проекті “Акордеонна осінь” задіяно близько 20 кращих музикантів Львівщини!!! Серед них: електрогітара, бас-гітара, ударні, саксофон, труба, флейта, скрипка, струнний квартет, акордеон, вокал та ін.


Не пропусти мега круту подію року, свято акордеонної музики у Львові “Акордеонна осінь”!!!