До уваги всіх поціновувачів танго! Танго школа Ліфт запрошує!

Скоро в нашому місті відбудеться найбільший танго-фестиваль в Україні, тож час приділити увагу своїй техніці і ми приготували для вас дещо особливе. А саме, танго інтенсив по базі від тангери з Києва з львівським корінням і нашої хорошої коліжанки.

Наталія Демкович – танцівниця і хореограф з 12-ти літнім стажем, навчалась в найкращих метрів аргентинського танго, таких як Орасіо Годой, Грасіела Гонсалез, Ніто і Ельба Гарсія, Алехандра Монтіньян, Аріадна Навейра і Федеріко Санчес, Ноелія Уртадо і Карлітос Еспіноза та ін.. Викладацьку діяльність розпочала в 2010 році, паралельно вивчаючи тонкості роботи тіла в руслі танцювально-рухової терапії і класичної хореографії, що поєднує в собі одночасно свободу, креативність, точність, естетику і баланс танцю. Найбільше цінує природні ролі чоловіка і жінки в танго, живий контакт і можливість самовираження в парній взаємодії. Своїм учням допомагає віднайти своє танго в комфорті руху з музикою і партнером, деталізуючи принципи статики і динаміки танцю.

«Постулати танго» - курс занять, направлених на дослідження свого тіла, природній рух в танго, підвищення якості танцю і швидкий старт для новачків, структура занять і поглиблення в тему орієнтована на принципі від простого до складного, особлива увага приділяється структуруванню роботи дії дрібних м’язів, сухожиль, суглобів в роботі всього тіла.

Детальніше на нашій сторінці https://www.facebook.com/events/972529126208189