Слухачі зануряться у справжній вир пісень на вірші Богдана-Ігоря Антонича, Грицька Чубая, Ліни Костенко, Рути Вітер. Звучатимуть також й впізнавані твори з репертуару Оксани Мухи, які вже стали улюбленими.

Також співачка виконає добірку творів на вірші і музику Дмитра Кацала – це пісні, де простими словами говориться про найважливіші речі у житті, тому і програма співачки носить назву «Без пафосу…».

За словами Дмитра Кацала, співпраця з Оксаною Мухою є важливою частиною його композиторської діяльності. За 20 років у репертуарі музиканта з’явилися твори, написані у різних музичних напрямках, але саме завдяки їй, його репертуар поповнився естрадними та естрадно-симфонічними творами.

«Не обійдеться й без музичних «сюрпризів», – каже Оксана Муха. І додає: «На концерті слухачі не лише слухатимуть, а й разом із нами співатимуть. Ми прагнемо, щоб люди відчули теплу, домашню атмосферу».Оксана Муха – українська професійна співачка. У її репертуарі: твори від стародавньої української народної пісні аж до сучасної авторської та експериментальної музики.