Соня Сотник – «жінка №1 українського Радіо». Українська радіоведуча, співачка, конферансьє. Почала свою кар’єру на столичному «MUSIС Радіо», пройшла шлях від ​ведучої радіо ефіру до генерального директора і продюсера кількох радіостанцій. З 2009 року разом з Сергієм Кузіним веде ранкове шоу №1 в Україні – [Камтугеза] на Radio ROKS. 23 вересня 2011 – дала свій перший сольний концерт «Сонник №1». 

На свій перший сольник Соня зібрала абсолютний переаншлаг. ​Цей ​ концерт – за своїм розмахом і успіх ​ом​ – перевершив найсміливіші очікування близьких і люблячих Соню людей і отримав схвальні відгуки в пресі. Після цього почалася активна концертна діяльність, гастролі по Україні, участь у благодійних та соціальних проектах У 2013 році Соня Сотник випустила свій дебютний альбом «Боже, ​храни королеву ​!​ » Кліп на заголовну пісню альбому отримав нагороду «Відмінність гендерної рівноваги Осінь-2013» від Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна». 

З березня 2014 Сотник зі своїм партнером Сергієм Кузіним дали більше 50-ти концертів в зоні АТО і на передовій. Кожен концерт Соні Сотник – це оригінальн ​ий виступ, як ​ий​ включає в себе не тільки пісні, а й театралізовані мініатюри, уривки з книг, вірші, імпровізаці ​ю​ , несподівані образи, оригінальні костюми. Це абсолютно унікальне для України явище, яке можна сміливо назвати інтелектуальним кабаре.