Фотопроект Регіонального благодійного фонду "Резонанс".

Кав’ярня-галерея «Штука» запрошує переглянути фотовиставку «Все ще повертаючись до Криму», організовану Регіональним благодійним фондом «Резонанс», тренерською групою "Діалог" за фінансової підтримки фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (Берлін, Німеччина). Проект є фоторозповіддю про кримських татар, депортованих у 1944 році, які наприкінці 1980-х повертаються на історичну батьківщину.

Авторами представлених світлин та текстів є 25 школярів із різних регіонів України, які навесні минулого року разом працювали в Криму над підготовкою виставки.

«18 травня 1944 року почалася операція з депортації кримськотатарського народу. Депортованим відводилося 10 хвилин, щоб зібратися. На вантажівках везли до залізничних станцій, звідки переповнені людьми вагони вирушали до місць заслання – в Узбекистан і на Урал. Без їжі та води люди не витримували і помирали», - розповідають учасники проекту Джеміль Османов та Лариса Овчаренко. Таким є початок однієї з історій, які розказують нам експоновані фотографії з анотаціями.

Телефон для довідок: (097) 586-81-95,  (093) 572-82-22.