Adriano Trindade – бразильський гітарист, вокаліст, автор пісень. Його репертуар – це вогняний коктейль бразильського джазу та самба-року. Музика наповнена несамовитою енергією і драйвом.
Гастрольні тури виконавця охоплюють майже усю Європу. Adriano вже виступив у 34 країнах, брав участь у відомих фестивалях таких як Glasgow Festival, Prague Jazz Festival, Love Box (London), Mont Blanc Festival, Munich Festival, Brazilian Festival, Royal Albert Hall Festival, Brno Festival, Jazz Festival Prague , а також виступав у відомих клубах – Ronnie Scotts Jazz Dock, Reduta Jazz, Full Jazz, North Sea Jazz та багато інших.
На рахунку Adriano Trindade 4 студійні альбоми, останній з яких звучить у всіх Європейських джазових радіо-станціях.
“The Brazilian musician Adriano Trindade is Jazz Brazil”.
https://www.facebook.com/adrianotrindadeoficial/


Emilia Prygrodska – молода українська піаністка і вокалістка. В творчому доробку виконавиці можна почути традиційний джаз та його нестандартне поєднання з такими стилями як rock, pop, funk, bossa-nova. Вибір музичного матеріалу відображає еклектику та різносторонність її музичних впливів. Кожна композиція набуває нового свіжого звучання і наповнена особливим шармом низького тембру голосу.
https://www.facebook.com/EmiliaPrygrodskaOfficial/

У Львові Emilia Prygrodska i Adriano Trindade представлять свій спільний проект разом із джаз бендом у складі: 
Adrew Dulysh – sax
Mark Tokar – bass
Alexandr Tarabesh – drums
Музиканти виступлять в рамках європейського туру і виконають авторські пісні Adriano та відомі бразильські і латино-американські твори.

тел. для довідок +38 098 676 46 00, +38 032 236 04 25.