Erisioni – найстаріший колектив Грузії, по праву іменований «музеєм фольклору», цього року святкує 130-ий ювілей! До цієї дати колектив представить унікальне за масштабом та оформленням шоу.

За минулі роки до складу ансамблю входили видатні танцюристи і хореографи: Давид і Анзор Кавсадзе, Григол Чхиквадзе, Шалва Мшвелідзе, Джано Багратіоні, Григол Кокеладзе, Давид Джаврішвілі, Гамлет Гонашвілі і багато інших. Сьогодні ансамблем керує народний артист Грузії Джемал Чкуаселі. У 1999 році французький продюсер Паскаль Джордан і американець Джим Лоу зацікавилися творчістю грузинського колективу і вклали кошти у створення унікального шоу, яке не поступається західним аналогам.

Грузинські співаки і танцюристи виправдовують довіру публіки сповна – чи жарт, їхні концерти тривають не менше двох годин, і за цей час артисти демонструють зразки фольклору усіх регіонів Грузії, змінюючи костюми і перебудовуючись на різні «регістри» темпераменту народів, що населяють Грузію.

Тут присутні і поєдинки, і імітація верхової їзди, і запаморочливі піруети і фуєте танцюристів з приземленням на коліна. У виконанні танців, пісень, грі на національних музичних інструментах, артисти демонструють найвищий професіоналізм і блискучу майстерність.