Степан і Галина Поповичі презентують книгу ‘’Мілена Рудницька і її ‘’Західня Україна під большевиками’’, в якій вміщено її Збірник під цією назвою.

Перше видання Збірника було надруковане у Празі в 1945 році з 5-тисяч примірників. До читача не надійшло жодного, через різні обставини часу залишились на складі. Їх доля не відома.

Вдруге Збірник видано у 1958 році в Америці Науковим товариством імені Шевченка у США (НТШ-А) та Українською Академією Наук (УВАН). Кілька його примірників надійшло до України лише в час Незалежності.

Упорядники книги, в якій за погодження з НТШ-А та УВАН вміщено Збірник „Західня Україна під большевиками”, ставлять за мету, щоб його прочитали ті, хто хоче пізнати історію, записану Міленою Рудницькою і порівняти її з історією наших днів.

Ця книга розповість про Мілену Рудницьку, неперевершену особистість ХХ ст., українку, патріотку, політика і письменницю, організатора жіночого руху в Україні і світі, яка на Лізі Націй (теперішня ООН) виступила проти злочинів, що їх вчиняв більшовицький режим проти українського народу під час Голодомору 1932-33 років, воєнного, а ще більше в період після ІІ-ої світової війни.

ЇЇ знаменита праця поміщена в збірник – ‘’Західня Україна під большевиками’’, що надрукована в 1958 році в Америці. Доля цієї праці схожа на долю її автора.

Цю книгу має прочитати кожен громадянин України і зрозуміти, що ворог з нашої землі нікуди не зник.

Презентація книги відбудеться в Палаці Потоцьких у м. Львові, 16 вересня 2016 року, з 18 по 19 годину, в дзеркальному залі.

Також книга буде реалізовуватись на «Форум видавців у Львові» – ІІІ поверх, видавництво ‘’Коло’’; книгарні Наукового Товариства ім. Т. Шевченка: м. Львів, пр. Шевченка, 8; магазині кераміки: м. Львів, вул. Коперника, 16.