Вже на цих вихідних:
- героїчна кіно-сага про війну – «Добровольці Божої чоти»
- Виступ героїв
- Фотовиставка
- Виставка зброї
- Художній фільм (оберемо на місці)
- Чудова атмосфера

Документальний фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія "Добровольці Божої Чоти", в якому йдеться про оборону Донецького аеропорту, отримав Приз глядацьких симпатій 13-го Гданського міжнародного фестивалю документального кіно.

Стрічка увійшла в головний конкурс фестивалю, до якого були відібрані 24 фільми з Польщі, України, Вірменії, Норвегії, Литви, Нідерландів, Великої Британії, Сирії, Туреччини, США, Бельгії, Данії та Мексики.

Документальний фільм "Добровольці Божої Чоти", знятий на волонтерських засадах. В ньому йдеться про бойові дії на сході України. Робота над фільмом почалася зі зйомок Добровольчого корпусу, але коли режисер потрапив в аеропорт, то зрозумів, що там всі добровольці.
Світ поступово дізнається всю правду на сході України", - розповів один з режисерів стрічки, Іван Ясній.
Кожен з режисерів знімав по-різному: Кантер знімав у стилі "стрім-екстрім", а Ясній робив неоперативну професійну зйомку якісною апаратурою. Леонід Кантер знімав в аеропорту, а Іван Ясній в Пісках. Найважчим під час роботи для Леоніда Кантера було "не вимкнути камеру в критичні моменти, а продовжувати знімати".

Організатори – ГО «Королівський Ліс» та Національний рух «Державницька ініціатива Яроша»

https://vk.com/kinoprostonebalviv