У кінозалі Львівського палацу мистецтв  відбудеться «86: Післямова» – серія показів найкращих фільмів третього міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86: Коло поколінь».

25 серпня львівське відлуння фестивалю відкриє музична стрічка-переможиця кінофестивалю Санденс «Від станції до станції» Даґа Ейткена. Це революційна картина, яку складають 62 однохвилинні фільми – захопливий та еклектичний мікс із мистців, письменників, місць та поглядів. Серед учасників фільму – Бек, Терстон Мур, Патті Сміт, Cat Power, No Age, Suicide та багато інших мистців.

Другим фільмом «Післямови» у Львові стане фільм-відкриття цьогорічного «86» – «Чорнобильські бабусі» від американських режисерок Голлі Морріс та Енн Боґарт. Це життєствердна документальна історія про сучасних мешканок Зони відчуження, що отримала гран-прі Лос-анджелеського кінофестивалю.

 

До програми також увійшла  візуальна поема «Я – Белфаст» спеціального гостя фестивалю «86» Марка Казінса, яка розповідає історію міста від імені літньої жінки. 

Завершить "Післямову" мандрівка світом графіті-культури, яку творять дівчата«Girl power». Фільм познайомить нас із 15-ма ґрафіті-художницями з 15-и міст: від Праги до Москви, Кейптауна, Сіднея, Біля, Мадрида, Берліна, Тулузи, Барселони і аж до Нью-Йорка.

Розклад показів:

25 серпня (чт) 20:00 — Від Станції до Станції
26 серпня (пт) 20:00 — Чорнобильські Бабусі
27 серпня (сб) 20:00 — Я- Белфаст
28 серпня (нд) 20:00 — Girl Power

https://www.facebook.com/events/1749094455331578/