Фестиваль Respublica – це фестиваль сучасного вуличного мистецтва.

Ідея фестивалю

Детонація креативності молоді, популяризація громадського активізму та волонтерства, поступове перетворення депресивних районів міста на музей соціального та територіального мистецтва. Децентралізація культури. Ми доводимо, що ми самі можемо змінювати свої міста на краще.

Мета фестивалю

 Фестиваль дебютував у 2011 році. Ми позиціонуємо себе як анти-комерційний фестиваль та намагаємося привернути увагу громадськості до проблем невеличких міст та сприяти їх розвитку.

Чому некомерційний?

 Виручені кошти з продажу квитків спрямовані на стріт-арт.

В чому унікальність «Республіки»

  •  Ми єдиний масштабний стріт-арт фестиваль України.
  •  Кам’янець-Подільський – перше місто України, яке представляє Україну на всесвітньому проекті Google Street Art Project.
  •  Ми не користуємось підтримкою жодної з політичних сил.
  • Атмосфера старовинного Кам’янця-Подільського, фортеця та історичні пам’ятки міста.

Хто малює на фестивалі «Республіка»

 Протягом фестивалю «Республіка» у 2011-2015 художники-муралісти з різних країн світу: Україна, Польща, Іспанія, Італія, Німеччина, Білорусь, Росія, Австралії, Аргентини) займалися розписом занедбаних, аварійних та житлових будинків у депресивних районах міста.

Хто співає на фестивалі «Республіка»

За 5 років на сценах фестивалю виступали гурти з України, Білорусі, Польщі, Росії, Туреччини, Німеччини. ONUKA, Бумбокс, Ляпис Трубецкой, LOUNA, Dakh Daughters, Trubetskoy, Сергій Бабкін, BRUTTO, С.К.А.Й., Кожаный Олень, The Вйо, Asea Sool, ДахаБраха та багато інших. У 2016 році приїдуть гурти з Великобританії, Швейцарії, Німеччини, Швеції та Польщі.

Більше про фестиваль тут https://vk.com/respublicafest