Львів - ідеальне місто для романтики, атмосферних вечорів і відпочинку. Унікальний і незабутній. Можна провести всього одні романтичні вихідні у Львові і закохатися в нього назавжди!

Тур вихідного дня до Львова дозволить Вам не тільки погуляти по цьому прекрасному місту, а й дізнатися про нього багато дивовижних історій. Тих історій, розповісти які може тільки хороший екскурсовод. А він у Вас буде. Ви побачите легендарні пам'ятники архітектури, відвідаєте музеї і побуваєте в колоритних закладах, які давно відомі за межами міста. «Мазох», «Криївка», «Гасова лямпа», «Під золотою розою» - чули? Тоді готуйтеся - Львів гастрономічний не менше цікавий, ніж Львів історичний.

Вартість екскурсії:

Проживання в двомісному номері готелів «НТОН» 3 *, «Ірена», з людини - 490 грн.
Проживання в двомісному номері готелів «Жорж», «Рейкарц Дворжец», з людини - 690 грн.
Проживання в одномісному номері готелів «НТОН» 3 *, «Ірена», з людини - 690 грн.
Проживання в одномісному номері готелів «Жорж», «Рейкарц Дворжец», з людини - 840 грн.

Дати: кожні вихідні

Тривалість екскурсії: 2 дня

Початок екскурсії: Львів, зустріч на ж / д вокзалі

Що входить у вартість туру:

  • зустріч на ж / д вокзалі;
  • трансфер до готелю Ірена / НТОН / Жорж / Рейкарц Дворжец;
  • проживання в готелі 1 ніч;
  • сніданок в готелі;
  • 2 екскурсії по Львову;
  • карта Львова;
  • страховка.


У вартість туру не входить проїзд в / з Львова

Програма екскурсії:

У суботу вранці Вас зустрінуть на вокзалі і допоможуть дістатися до одного з готелів: «Ірена», «НТОН», «Жорж 4 *» або «Рейкарц Дворжец».

Після заселення Вас чекає перша пішохідна екскурсія "Польський Львів", де Ви побачите місто XIV - XVIII століття, з його вузькими вуличками, знаменитою площею Ринок та іншими пам'ятками.

Львів - місто кави! Кожен львів'янин починає свій день з «філіжаночкі ароматної кави». Радимо і Вам долучиться до цієї традиції. На Площі Ринок у кав'ярні «Львівська копальня», Ви зможете вибрати каву на свій смак, по спеціальній Кавовій Квітці.

Неподалік від Площі знаходяться і заклади з міцнішими напоями. Кожен з них виконаний в унікальному стилі і пропонує фірмові страви та алкоголь. Чи знали Ви, наприклад, про «Мазох-кафе»? Заклад не для сором'язливих! А про ресторан «Під золотою розою», де Вам запропонують мацу, настойку «На пейсах» і рахунок без встановленої ціни? Так, Вам доведеться торгуватися! Це місце точно Вам запам'ятається.

Після екскурсії - вільний час. Проведіть вечір суботи в романтичній атмосфері міста! Ви можете відвідати легендарний оперний театр, філармонію, сходити на балет. А можете влаштувати гастро-тур по ресторанах: явки і паролі Вам "здадуть" під час денної екскурсії, і це не образний вислів - для того, щоб потрапити в "Криївку" Вам дійсно потрібно пароль.

У неділю Вас чекає смачний львівський сніданок, після якого - друга екскурсія - "Австрійський Львів"! Вона відкриє для Вас Марійську площу, палац Потоцьких, будинок Головної пошти, легендарну кав'ярню математиків «Шкотська» (що в перекладі шотландська). Ви також відвідаєте картинну галерею, музичну академію імені Лисенка, цукерню Залевського. Чи знали Ви, що цукерки звідти спеціально возили в Париж?

Родзинка дня - візит в «Будинок вчених», він же - колишнє дворянське казино. Повірте, це дуже цікаво! У вільний час Ви можете відвідати музей пивоваріння. Так, не саме «мелодійне» місце, як для романтичних вихідних у Львові, але це варто подивитися!

Львів - романтична і космополітична столиця Західної України. Тут є місце кожному. Тур вихідного дня до Львова дозволить Вам дізнатися і полюбити це місто. Тут стаєш по-справжньому добрішим, натхненним і окриленим!