До Всесвітнього дня боротьби з наркотиками

План заходу

  • Площа біля Ратуші: офіційна частина складатиметься з презентації організації “РеСенс”, як єдиної в Україні, що займається комплексною ліцензованою реабілітацією залежних людей на клінічній, психотерапевтичній та тренінговій основі. “РеСенс” займається не тількі профессійною реабілітацією, а й особиістісним розвитком, користуючись при цьому виключно індивідуальним підходом та запатентованою авторською методикою. Це дає право НЦ “РеСенс” бути вийнятковою , всебічно спрямованою організацією, де реабілітаційний процесс являє собою змінення та відродження Людини, як успішної творчої Особистості, яка навчилася контролювати та згодом змогла зупинити свою хворобу.
  • На площі виступатимуть з промовами (брифінг) керівники та активісти організації; у спеціально встановлених наметах проводитимуться бескоштовні консультації з професіоналами у сфері реабілітації залежних.
  • На площі також буде встановлене Полотно Єднання, де кожен зможе зобразити своє ставлення до наркотиків з одного боку і до життя і його сенсу з іншого. (фарбами у балончиках або руками у фарбі). Можно буде зробити фотографії на фоні свого малюнку і ,власне, всього Полотна Єднання
  • На площі активисти організації роздаватимуть символічні памятки-подарунки
  • У широкому колі небайдужих (одягнутих у біле) людей ми плануємо тісне спілкування, метою якого є злам стереотипів щодо залежних людей, як маргиналів на узбіччі суспільства. Залежні люди, які зупинили свою хворобу заслуговують на повагу та часто стають тими, хто змінює життя інших людей на краще.
  • Хода у білому. Далі ми плануємо ходою дістатися найвищої точки: Високого замку. Хода є символічним дійством, що відображає переборювання труднощів, важку дорогу до своєї мети, віднайдення сенсу свого життя, досягнення своєї висоти, незважаючи на численні перешкоди.
  •  На Високому замку ми організовуємо Благодійний ярмарок творчих робіт залежних людей, щоби дати змогу іншим зрозуміти зміст душі залежної людини і побачити наркозалежного чи алкозалежного з іншої, світлої, сторони. Кошти, отримані з продажу робіт і книжок залежних людей ми направляємо в Інтернат для дітей хворих ДЦП.