Закарпаття - один з найкрасивіших, автентичних регіонів, який славиться не тільки українськими національними пам'ятками і делікатесами, а й багатьма унікальними об'єктами і смакотою. Вся справа в неймовірно вигідному географічному положенні: сусідство з Румунією по південному кордоні краю, Угорщиною - на південному заході, Словаччиною - на заході і Польщею - на півночі. Так що все традиції цих європейських міст «приручалися» винахідливими гуцулами, що не могло не відбитися на кулінарній культурі регіону.
«Сиро-винний тур по Закарпаттю» - краще, що можна запропонувати досвідченому мандрівникові і запеклому гурману. Насолоджуйтесь красою і унікальним смаком Західної України - замовляйте тур онлайн на найближчу дату!


Програма туру
Свято живота, безумовно, - головне в цій подорожі. Але і екскурсійна програма навряд чи залишить вас байдужими! В ході «Сирно-винного туру по Закарпаттю» ви ознайомитеся з історією, традиціями, культурою та релігією п'ятьох (!) Етносів Закарпаття, - бойками, лемками, угорцями, циганами, долішнякамі, - відвідавши санаторій "Карпати" і дізнавшись, де розташований один з найромантичніших і самих незвичайних палаців України - мисливський замок графів Шенборнів. Родзинка цього місця - неймовірної краси парк, в якому ростуть екзотичні рослини, завезені господарями з найдальших куточків планети.


Вас також чекають оригінальні пам'ятки краю: Мукачівський замок, який не поступається за красою та мощі оборонних спорудах Європи, заснований князем Федором Корятовичем і овіяний героїчної славою княгині Ілони Зріні; панорамний огляд Виноградівського, Королівського та Хустського замків.


Масу вражень залишить після себе відвідування Бергово - столиці угорської України. Це місце славиться не тільки басейнами з унікальною термальною водою, аналоги якої можна відшукати хіба що в Новій Зеландії, а й своєю культурою.


Важливо! Беріть з собою купальник, щоб мати можливість зцілити душу і тіло в джерелі.


До слова, навіть це ще не всі принади «Сирно-винного туру по Закарпаттю».
Ви побуваєте на озері Синевир та зможете зберегти цей дивовижний кристально чистий «Морське око» на фото. А також поїдьте до чарівного водоспаду Шипіт, розташованому на висоті аж в 15 метрів.


Крім того, ви насолодитеся:
кращими блюдами бойківської, угорської, лемківської кухонь;
дегустацією екологічно чистих сирів Селиської сироварні, виготовлених за швейцарською технологією;
спуском у старовинні винні підвали, де зможете скуштувати найкращі марочні вина Закарпаття та унікальні купажі від приватних виноробів Берегівської району.
Чи не час сидіти вдома! Проведіть хмільні дні - записуйте в «Сирно-винний тур по Закарпаттю!»


додаткова інформація
Тривалість туру: 2 дні / 1 ніч
Що входить у вартість туру:

  • проїзд комфортабельним автобусом
  • проживання
  • супровід гіда-екскурсовода
  • екскурсійне обслуговування
  • страховка


Додатково оплачується:

  • харчування (30 грн / сніданок на людину 55 грн / обід на людину, 45 грн / вечеря на людину)
  • вхідні квитки (палац Шенборна: 10 грн / дорослий, 7 грн / дитячий; Мукачівський замок: 15 грн / дорослий, 5 грн / школярі; термальний басейн в Берегово: 100 грн / дорослий, 50 грн / діти до 7 років; озеро Синевир: 10 грн / дорослий, 2 грн / студенти і школярі; водоспад Шипіт: 7 грн / дорослий, 2 грн / дитячий)
  • дегустації (дегустація вин: 40 грн / дорослий, 20 грн / без дегустації; дегустація трьох сортів сиру під вино: 35 грн / дорослий, 15 грн / дитячий)