5 причин, чому саме Ти повинен відвідати наш фестиваль:
- Спорт.
Часи міняються, мода міняється, а бути спортивним та здоровим завжди залишається в тренді! Тому, Yarych Street Fest  - це фестиваль здорового способу життя. Ми доведемо Вам, що для того щоб займатися улюбленою справою, не обов'язково відвідувати дорогі тренажерні зали. Все прийшло з вулиць та досі там живе!

- Можливості.
Ти ніколи не займався кросфітом? Можливо саме в цьому Ви знайдете себе! Цього року Yarych Street Fest пропонує багато цікавих зон, для любителів різного спорту та відпочинку. Прийдіть та спробуйте самі зробити це!

- Враження.
Що не кажіть, але не щодня, у Львові можна побачити стільки представників різних видів спорту: найсильніші чоловіки України, круті данкери, неймовірні черлідери, дівчатка, що займаються воркаутом, літаючі тріалісти..... цей список можна буде перелічувати довго, тому просто прийдіть і Ви зрозумієте.

- Відпочинок.
Yarych Street Fest цього року розширює свої горизонти. Ми фестиваль для всієї родини. Тому беріть з собою своїх малюків і наші аніматори з радістю потурбуються про них!
Смачно там, де Yarych.
Не дарма, генеральним спонсором Yarych Street Fest є кондитерська фабрика Yarych! Тому багато смачного печива ми Вам гарантуємо!