«День Вуличної Музики» - це масштабний міжнародний волонтерський проект, основою метою якого є не лише свято, як таке. «День Вуличної Музики» – це ковток свіжого повітря і гарного настрою для нас, українців, в той час, коли наша держава переживає нелегкі часи. «День Вуличної Музики» – це надважливе свято, яке вперше було проведено в Україні навесні 2014 року (три роки тому) і, не дивлячись на ситуацію на Сході та в Криму, показало, що українців вкрай потрібно підбадьорити та згуртувати. Можливо саме тому свято мало такий резонанс і буквально за 2,5 місці підготовки до свята у столиці долучилось ще 9 міст України.

Локації: біля кав'ярень львівської мануфактури кави на валовій та рогатинців

«День Вуличної Музики» був започаткований 10 років тому у Вільнюсі (Литва) культовим литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом. За останні роки до цього проекту приєднався добрий десяток країн від Ірландії та Грузії до Нідерландів, Норвегії, Португалії та Вірменії.

2013-2014 рік зробив Україну надзвичайно популярною у світі країною, тому світова громадськість уважно слідкує за подіями у нашій країні. Два роки тому засновник свята Андрюс Мамонтовас запропонував Україні долучитись до нього. На зустрічі, що відбулась у березні 2014 року у Вільнюсі з паном Мамонтовасом були присутні 3 представники України – Святослав Вакарчук, Ірена Карпа та Олеся Корженевська (голова ГО «Логістичний Штаб», а також головний організатор «Дня Вуличної Музики» в Україні), після чого ми привезли це свято в Україну. На «День Вуличної Музики» ми відправили представників від України, які не лише дали виступ у Вільнюсі, як музичні посли, але і мали офіційний прийом у президента Литви (у пані Далі Грібаускайте).

Загально прийнято, що «День Вуличної Музики» відбувається одночасно (!) у всіх країнах в один і той самий день –це третя субота травня. Цього року «День Вуличної Музики» відбудеться 21 травня 2016.