Відкриття виставки творчих робіт студентів різних курсів та спеціалізацій, учасників студії «Вечірнього рисунку». Виняткова експозиція має експериментальний характер, так як представлені роботи в більшості реалізовані ПОЗА межами начального процесу та відображають свободу творчого пошуку молодого покоління митців, у центрі якого постає антропоморфний мотив − пластична ПОЗА у найрізноманітніших інтерпретаціях.

Виставка має на меті продемонструвати різні етапи креації, творчих пошуків та кінцевий результат процесуального мистецького дослідження. Одна з частин експозиції представить результати роботи студії «Вечірнього рисунку», яка функціонує у ЛНАМ як студентська ініціатива з метою удосконалення рисункових навиків, що є основою професійної художньої творчості. Центральна тематика виставки – «людське тіло», завжди актуальна та промовляє сама за себе.

Цей проект унікальний тим, що демонструє творчі здобутки саме студентської молоді, реалізованих переважно ПОЗА межами академічного навчального процесу та являє собою спільний мистецький доробок студентів різних кафедр (монументально-декоративної скульптури, монументального живопису, сакрального мистецтва, художньої кераміки, металу та ін.).

Експозиція складається із серій рисункових начерків, що є першим і основним етапом процесу творення, сучасної скульптури, графіки та живопису.

Учасники: Надія Отряжа, Ганна Шумська, Артур Гармідер, Василь Лев, Ксенія Жижій, Василь Гриневич, Богдан Богатчук, Борис Гаврилюк, Андрій Гелитович, Ганна Колісник, Уляна Кульчицька, Орест Денисенко, Олексій Абрамов, Наталя Харів, Петро Грицюк, Володимир Пидляк та ін.

Години роботи Музею ЛНАМ: понеділок – п’ятниця, 10:00 – 17:00

Контакти: [email protected], тел.: (032) 253 35 12

Офіційна сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/galleryLNAM/

https://www.facebook.com/lvivartacademy/