Театр, який змушує сміятися і дивитися на життя по-новому!

За 10 років свого існування аматорський театр “З вулиці на сцену” надбав власного звуко- та світлорежисера, а також повноцінний склад професіоналів по костюмах та гриму. Великим успіхом в роботі театру стала поява “Другого складу”, який функціонує з 2010 року у Львові.

Цей театр нетиповий, адже сценарій пишеться під акторів, які гратимуть у виставі. Для участі у постановці режисер запрошує людей, що у повсякденному житті не мають стосунку до театральної діяльності, але наділені сильною енергетикою та надзвичайною харизмою. Часто актори театру “З вулиці на сцену” – це перекладачі, лікарі, економісти та навіть журналісти! Трупа не претендує на славу професійних театрів, актори хочуть робити те, що їм подобається, хочуть бути щирими зі світом!

Кожного року театр тішить своїх прихильників прем’єрою, яких за час роботи вже більше десятка (“Знайшли один одного”, “Туфлі для вбивства”, “Ввічливий Борис”, “Завтра”, “Печенько”, “Покірний”, “Душе губи”, “Остання доросла казка”, “DJ Забавний”, “Колапс”, “Дівчинка з сірниками”, “Один з нас?”, “Миколай VS Діснейко”, “Миколай VS Грицько”, “Івасик Телесик”, “Вадим Вадимко”, “Звичайне чудo”).

Цього року театр “З вулиці на сцену” продовжує свій професійний розвиток та презентує глядачам 21 та 24 квітня 2016 року прем’єру вистави “Диригент”. Режисер трагікомедії Ігор Онисько майстерно переносить глядачів у буденний світ, де бракує барв життя, який раптово змінюється, як тільки головний герой натхненний коханням наважується на авантюру. Авантюру, котра змінила усе його життя!