Шоста персональна виставка львівського іконописця Михайла Скопа. Виставка присвячена Великодню і поєднує живу традицію давнього українського іконопису, сучасне бачення сакрального мистецтва та особисті переживання митця щодо Євагнельських сюжетів.

Кожна робота сповнена емоційного контакту із глядачем, що є найпершою відмінністю українського малярства від московського і візантійського..Назва виставки – Недремне Око – це давній сюжет, популярний в народному іконописі. Він оснований на словах царя Соломона (П.П.5:2): «Я сплю, а серце моє на сторожі», що пророкує смертний сон Христа, із якого Він постане на третій день, бо смерть не владна над Живим Богом.

Михайло Скоп
Львівський іконописець, графік. Займається літературою, науковою та волонтерською діяльністю, лідер фолк-метал гурту «Чорна Дебра», учасник камерного хору “Осанна”
Засновник першої інтернет галереї українського іконопису всіх шкіл і періодів ICON.ORG.UA
Засновник школи українського іконопису «Десниця».

Народився 1993р. Навчається у Львівській Національній Академії Мистецтв.
Учасник мистецьких акцій та благодійних аукціонів на підтримку української армії.
Автор містичного роману «Пташине полювання» (2012) та поетичної збірки «Пісні Чорного Степу» (2014).
Один з авторів віршової збірки «Говорить Майдан» та наукового збірника «Драганівські читання VIII». Прийймав участь у більш ніж тридцяти виставках, мистецьких акціях та фестивалях.