Про проект «Балет Фест»

Цей проект створений з метою дати шанс  молодим хореографам проявити та реалізувати себе на великій професійній сцені. Особливість конкурсу є постановка хореографічних композицій на артистів балетної трупи Львівської опери, повідомила солістка балету  та одна з засновників конкурсу Юлія Єрмоленко. «Перший  Балет Фест» ми позиціонували як фестиваль, а вже зараз він перетворився на конкурс, участь у першому фестивалі взяли біля 20 хореографів з різних міст України.

У цьому році конкурс дещо зміниться та стане  тематичним, наголошує художній керівник Львівської опери народний артист України Василь Вовкун. Останнім часом при постановках сучасних балетів хореографи дедалі частіше ігнорують сюжет, або створюють  настільки поверхневий сюжет що повністю нівелюють його значення, тому ми вирішили поставити перед хореографами саме сюжетне завдання.
Гранд - прі конкурсу - контракт на постановку балетної вистави на сцені Львівської опери.

Про проект «Юніор  Балет Фест»

Вперше відбудеться фестиваль юних хореографів «Юніор  Балет Фест»

Ми створили цей проект для підтримки та виявлення перспективних хореографів серед підлітків (віковий діапазон 13-18 років), на нашу думку вкрай важливо надати можливість дітям спробувати себе у якості хореографа - постановника. Наразі наш фестиваль в Україні є унікальним і немає аналогів. В фестивалі будуть присутні дві номінації: перша номінація об’єднує сценічні напрямки хореографії, друга вуличні стилі, повідомляє керівник АРТ Гільдії Балету Микола Санжаревський .