Міжнародна Мистецька Асоціація AIDA представляє світове турне до 100-річчя від дня народження видатного скрипаля Ієгуді Менухіна – «Менухін-100». Концерти в Україні - втілення у життя нездійсненної мрії музиканта зі світовим іменем. Львів, Одеса та Київ – у цих трьох українських містах відбудуться вечори «Менухін-100».  Тур проходить за підтримки мецената Людмили Русаліної.

У концерті «Менухін-100» задіяні провідні музиканти світу: Дмитро Ситковецький(скрипка, диригент, США) та Дмитро Суховієнко (фортепіано, Бельгія). Вечір шедеврів світової класики відбудеться при участі симфонічного оркестру «INSO-Львів», яким диригуватиме Герой України, народний артист України Мирослав Скорик. Звучатимуть твори Шумана, Брамса, Баха, Мендельсона та інших – власне, ті твори, які за життя особливо любив виконувати скрипаль.

Меломани матимуть нагоду поринути у музичний світ Ієгуді Менухіна, творча філософія якого досі залишається важливою та актуальною: «Призначення Музики - суперечити всьому, що робить людей жорстокими у їхніх думках і почуттях». Скрипка в руках Менухіна була «його спільницею у боротьбі за людські цінності, високі ідеали і щасливий світ без воєн». Лейтмотивом проекту «Менухін-100» є гасло «Музика проти війни».

Довідка. Ієгуді Менухін (1916-1999 рр.) був не лише геніальним музикантом, а й видатним суспільно-громадським діячем. Під час ІІ Світової війни він зіграв понад 500 концертів для збройних сил союзників - від Алеутських островів до Карибського моря, а після війни – величезну кількість благодійних концертів на підтримку Червоного Хреста, євреїв Ізраїлю й Північної Африки, жертв німецьких концтаборів і знедолених усього світу. Менухін опікувався музичним майбутнім світу, підтримуючи талановитих дітей і молодь стипендіями, організовуючи для них Cтрунну школу (Велика Британія) й Академію (Швейцарія), засновуючи фестивалі і конкурси. Останньою мрією Менухіна була концертна подорож містами України - Києвом, Одесою і Ялтою (поблизу Ялти народилася мати музиканта). Але раптова смерть не дала здійснити цю мрію. Тож у пам’ять про музиканта втілити його задум у життя взялися його творчі послідовники.

Детальніша інформація та замовлення квитків: 0 800 507 577

Додаткова інформація і акредитація на концерт «Менухін-100» 18 квітня –

за тел. 067-960 31 01 або по e-mail: [email protected]