Його добре знає та пам’ятає покоління 80-тих. Його вперше на сцені побачили в 84-му. Завжди без фраз, слів, лише окремі звуки на кшталт "Мана-мана" і зал здригався сміхом. Делієв Георгій – талановитий актор і режисер, драйвовий музикант, народний артист України, клоун, шоумен, художній керівник театру «Маски-шоу». А 7 квітня о 15:00 год Львів вперше побачить Делієва – Художника! Вже 12 років поспіль Георгій влаштовує свої персональні виставки даруючи тим самим радість від споглядання його картин. На огляд львів’янам Делієв презентує свою персональну виставку під назвою «Сила Лева».
Георгій Делієв своєю живописною грою ніби запрошує глядача поміркувати над теперішнім світом і взяти на озброєння не агресію, злість або жорстокість, а світло, радість і любов. Його герої фантазійні, гротескові і дуже життєві, які то стріляють з рогатки по динозаврах, що п'ють в самоті і медитують, то застигли у якомусь заціпенінні і відчайдушно махають крилами в спробі подолання чи то гравітації, чи то непідйомність власної душі. Разом вони виявляють зріз нашого часу, нерівний і шорсткий, в якому абсурд і глибокий зміст взаємопов’язані.
Дана експозиція - це прекрасна можливість побачити всі техніки, якими володіє Георгій: акварель, акрил, олія, пастель, туш. На багато з них хочеться довго дивитися, думати, міркувати, просто споглядати і насолоджуватися прекрасним.

Автограф сесія відбудеться 7 квітня 2016року о 15:00 год в ресторані імпровізацій «Грушевський» за адресою проспект Шевченка, 28.