Дует Тамерлан та Альона був створений в 2009 році. Протягом цих років музиканти підтримують статус найромантичнішого дуету України. Під їх треки танцювали шанувальники не тільки в Україні, а й за її далеко (Німеччина межами, Эстония,Литва,Латвия,США,Казахстана,Белоруссии,Англии). Їх кліпи на офіційному каналі дуету переглянули близько 10 мільйонів чоловік, а кількість шанувальників в соцмережах поповнюється з неймовірною швидкістю!
У 2013 році музиканти презентували свій перший студійний альбом «Співай зі мною», а 2016 рік ознаменувався виходом другої збірки «Хочу з тобою». Тамерлан та Альона зібрали кращі треки, багато з яких вже займають лідируючі позиції з продажу на топових торгових майданчиках
Так, пісня «Я буду» вже 4 місяці перебуває в ТОП-3 найбільш скачуваних рінгбектонів в Україні, а також входить до ТОП 20 найбільших граються треків в Україні за версією чарту TopHit.
В цьому ж році Тамерлан та Альона відправляються в міжнародний тур містами України, Литви, Німеччини, Латвії, Ізраїлю, США та Канади. Шанувальники побачать якісне, живе уявлення «Хочу з Тобою Шоу», презентація якого відбулася на великому сольному концерті дуету в Києві.
Шукайте актуальну інформацію про майбутні виступах на нашому сайті, а також в офіційних групах Тамерлана і Альони в соцмережах.