Команда, яка за декілька років існування стала шалено популярною, презентує свій новий EP.
Ще жоден концерт гурту не проходив без аншлагу і цього разу буде аналогічно! ONUKA чи не єдиний колектив, який пропонує слухачеві дійсно якісне звучання з унікальним сюжетним наповненням. Переконайтесь в цьому самі – купуйте квитки на концерт Onuka.
Міні-альбом, з яким гурт їде до Львова презентували 8 лютого. Це 4 абсолютно нові треки: «Svitanok», «Vidlik», «Oyher», «19 86».

Два з них записані українською, а два – англійською мовою. Авторами музики всіх композицій є Ната Жижченко та Євген Філатов. Тексти створила Ната. Лише в одній пісні використаний фрагмент вірша київського стріт-арт митця Єжи Коноп'є. Onuka і в новому ЕР продовжує змішувати стилі. Але є у «Vidlik» й сюрпризи. Один з них – це використання для створення композицій вкрай складного електромузичного інструменту терменвоксу. Перелік народних інструментів також розширився лірою та бугаєм. Та й це не все. У записі альбому взяв участь симфонічний оркестр Brevis. Загалом сюрпризів як і емоцій буде чимало, тож до зустрічі на концерті Onuka.