Вечір з гуртами:

  • Peach Blossoms (post-grunge/alternative rock, Львів).
  • City of me  (grungegaze/indie rock, Харків).
  • Phooey! (singer-songwriter/indie rock, Озерне).

Peach Blossoms (раніше відомі як The Peaches) - пост-гранж (у хорошому сенсі цього слова) гурт, сформований з учасників Somali Yacht Club, I Gave Back, Stone Chariot, CoverJam. Минулої осені хлопці презентували дебютну EP та наразі працюють над новим матеріалом.

City of me мають у своєму запасі два міні-альбоми та наразі записують дебютну платівку, більшість пісень з якої гурт і планує випробувати у весняному турі. Після успішного минулорічного туру та участі у кількох незалежних фестивалях гурт продовжує розвивати живе звучання, виступати та працювати над новим матеріалом. Дві з чотирьох пісень останнього на цей момент релізу увійшли до збірок української музики, декілька видань включили Fall EP до списків кращих альбомів минулого року.

Phooey! - музичний проект Нікіти Огурцова з Озерного, що близ Житомира. За 5 років існування музикант випустив близько двадцяти релізів (три з яких - повноформатні альбоми), та зіграв безліч концертів в Україні та Росії. Третій альбом ФУЇ, Virgin Blues, зібрав багато позитивних відгуків і зараз виходить на касетах на лейблах в Санкт-Петербурзі й Техасі, а пісня з останнього ЕР грала в ефірі відомої американської радіостанції NPR. У рамках першого у своєму житті українського туру Нікіта зіграє пісні з нового, російськомовного альбому, над яким він зараз працює, а також деякі старі пісні (але вже з новим звучанням).