Георг Кендлінгер (Австрія), засновник відомого симфонічного оркестру «K&K Philharmoniker», створює другий приватний симфонічний оркестр «K&K Symphoniker».

Визначальним для цього рішення є зростаючий попит по всій Європі на K&K - концерти, а також бажання здійснювати великі концертні програми у співпраці з симфонічним оркестром «K&K Philharmoniker».

Багатообіцяючі репетиції з симфонічним оркестром зі студентів Львівської Національної Музичної академії, проведені самостійно його 17-річним сином Максиміліаном, переконали Маттіаса Кендлінгера довірити Максиміліану музичне керівництво презентаційного концерту нового оркестру 24 травня 2016 року у Львівській філармонії. Під час виступу звучатимуть твори віденської класики: Вольфґанґ -Амадей Моцарт симфонія № 35 «Гафнер», Людвіг ван Бетховен Симфонія № 2, а також увертюри до опери Моцарта «Титове милосердя» та до балету Бетховена «Творіння Прометея».

Менеджмент симфонічного оркестру «K&K Symphoniker», заснованого у м. Львів, здійснюватиметься фірмою «Да Капо Австрія». У січні 2017 року оркестр вперше гастролюватиме в Німеччині, Швейцарії, Італії, Іспанії та Франції.

« K&K Symphoniker» буде щорічно збільшувати кількість симфонічних концертів в Україні, розширюватиме турне в Європі та на Далекому Сході (в тому числі в Японії та Китаї), а також підсилювати майбутні проекти зі збільшеним складом оркестру «K&KPhilharmoniker».

У програмі:

Вольфґанґ-Амадей Моцарт

Увертюра до опери «Титове милосердя» KV 621

Вольфґанґ-Амадей Моцарт

Симфонія № 35, D-Dur KV 385 «Гафнер»

 Людвіґ ван Бетховен

Увертюра до балету «Творіння Прометея» c-Moll оп. 43

 Людвіґ ван Бетховен

Симфонія № 2, D-Dur оп. 36

Виконавці:

  • K&K Philharmoniker.
  • Максиміліан Кендлінгер – диригент.

Замовлення та безкоштовна доставка квитків за тел.: 032/ 255-10-55.