У програмі:

  • Вольфганг Амадей Моцарт. Увертюра до опери «Викрадення із Сералю».
  • Франц Шуберт. Симфонія № 5 Сі бемоль мажор.
  • Франц Шуберт. Симфонія № 9 «Велика» До мажор.

Виконавці:

  • Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів».
  • Георг Кугі – диригент.

Симфонічні перлини Відня у Львові!

Відкрий для себе всю велич і красу музичного спадку імперії Габсбургів! Вічні і завжди актуальні, як справжні коштовності, твори австрійських композиторів Вольфганга Амадея Моцарта та Франца Шуберта для Вас виконає симфонічний оркестр «INSO-Львів» під керівництвом запрошеного диригента з Відня – Георга Кугі. Хто, як не випускник Вищої музичної школи Відня, людина, яка наслідує та примножує традиції віденської класичної школи, якнайкраще зуміє передати задум своїх видатних співвітчизників, відтворивши справжню історію в музиці.

Кульмінацією концерту стане Симфонія №9, До мажор «Велика» Франца Шуберта. Назва симфонії обумовлена як її розміром, так і змістом. «Гігантський твір, що відрізняється величезними розмірами та величезною силою, багатством вкладеного в нього натхнення», - так говорив про цю симфонію Петро Чайковський. Цей твір, за словами Шумана, змальовує «...Відень зі своїм собором святого Стефана, гарними жінками, з усім своїм блиском, оперезаний незліченними стрічками Дунаю, що розкинувся в квітучій долині, яка поступово переходить у все більш і більш високі гори ... Чарівний ландшафт стоїть перед очима, змушує звучати струни, які інакше ніколи не зазвучали б в нас... ».

До програми концерту увійде ще один твір Франца Шуберта – Симфонія №5, Сі бемоль мажор, а також увертюра до опери "Викрадення із Сералю" Вольфганга Амадея Моцарта.

Концерт проходить за спонсорської підтримки канадського мецената українського походження пана Ричарда Козака.

Будьте ближче до музики!