Знайомство з музичними інструментами (для молодших та середніх класів).

Українці – одна із найбільш музикальних та співучих націй світу. Здавна українці співали свої пісні, акомпануючи на найрізноманітніших музичних інструментах. Таких народних інструментів налічується більше сотні різновидів.

Народні музичні інструменти України – це яскрава сторінка історії музичної культури українського народу. Вони виявляють багатство його душі, свідчать про високу матеріальну та духовну культуру. На будові музичних інструментів України, їхньому строї й навіть у назвах позначилися взаємозв'язок і взаємовплив культур різних народів. Але важливо те, що до скарбниці українських народних інструментів увійшли ті, які століттями виготовлялися і вдосконалювалися українськими майстрами, передавалися з покоління в покоління, широко розповсюджувалися серед населення.

Музичний інструментарій України вельми багатий і різноманітний та включає широкий ряд струнних, ударних і духових інструментів.

Запрошуємо вирушити разом з нами у захоплюючу музичну подорож, де ви дізнаєтеся чимало цікавого про будову, різновиди і особливості звучання українських народних духових інструментів.