Ми подивимось фільми про прекрасну половину людства – хлопців.

  • Батько 25′ . Дата Піртсхалава. Грузія, 2014. Ладо – 19-річний юнак і його батьком повертається неочікувано після дуже довгої відсутності. Він намагається отримати відповіді на певні запитання, але даремно. Коли його батько знов іде, Ладо разом зі своїм молодшим братом іде вчиняти злочин.
  • Семюел-613 16′.  Біллі Ламбі. Великобританія, 2015. 23-річний єврей-хасид зіштовхується з напругою залишатись у своїй традиції і бути чоловіком у сучасній Великобританії.
  • Лемон 9′. Сем Бенеаті, 2013. Дев'ятирічний хлопчик застає свого тата за зрадою.
  • Рінґтон 15′. Енді Хуі. Великобританія, 2015. Рінґтон це комедійна драма, що відбувається у 1999 році з NOKIA3210. Це смішний і ностальгійний погляд на те, як ми намагалися бути особливими.
  • Кумпель 15′.  Ян Русенс, Раф Русенс. Бельгія, 2015. Фре – підліток, який застряг між своєю консервативною, багатою сім'єю і своїми друзями, що належать до нижчого класу. Він намагається тримати ці світи окремо, аж поки він не закохується...
  • Навіть ковбої плачуть 20′.  Меес Пеїненбурґ. НідерландиЄ, 2013. Свен і Ґійз найкращій друзі. Вони абсолютно все роблять разом. Їхня близькість настільки сильна, що один може увірватись у кімнату іншого, поки той займається сексом. За десять років вони планують подорожувати Південною Америкою на мотоциклах. Але раптом все змінюється: Свен вплутується у бійку одного вечора, Ґійз намагається припинити це і після удару в голову падає у кому. Це виклик, який значно обмежить їхню дружбу.