З 14 по 20 березня в Україні пройде тиждень Франкофонії. Посольства Бельгії, Канади, Франції та Швейцарії влаштовують кожного року цю подію по вьому світу. Вона спрямована на популяризацію французької мови як мови спілкування, демократичних цінностей, дотримання прав людини, миру у світі та підтримки культурної різноманітності.
Фестиваль започаткований Міжнародною організацією Франкофонії (МОФ), яка була створена 20 березня 1970 року з підписання Ніамейського договору.
У 2016 році до МОФ певним чином входить 75 держав, в тому числі 19 спостерігачів, серед яких з 2006 року знаходиться Україна. Тобто понад третя частина країн, які є членами ООН. Франкомовне населення становить сьогодні 3% населення планети.
У цьому році календар Тижня Франкофонії, насичений різноманітними культурними подіями, пройде у семи містах України: Дніпропетровську, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Рівному, Харкові. У програмі: конкурси, зустрічі, кінопокази, концери, театральні постановки та гучна вечірка із французькими діджеями!

Line up:

  • Dj Monsieur Harry.
  • Dj Mademoiselle Charby.