Майбутній художник народився у Росії, у родині спецпереселенців. В 1959 році разом з батьками повернувся на Україну, у Судову Вишню, що в Мостиському районі на Львівщині. Тут Геннадій закінчив школу. У Москві одержав вищу освіту, здобув навички станкового живопису і графіки. З того часу його доля тісно пов'язана з мистецтвом.
Сьогодні Геннадій Войціцький перебуває на заслуженому відпочинку, але улюбленої справи не полишав. Найбільше художник любить малювати пейзажі. Вражають око фантастичні краєвиди, численні озера, річки, дивовижні водоспади, чудові ліси. Митець намагається показати, що відчуває його душа, як він бачить навколишній світ.
У музей села Бортятина автор привезе понад тридцять робіт, виконаних протягом 2013–2016 років. Серед них – «Жовтий туман», «Казка Карпат», «Верещиця», «Водоспад». Чільне місце у творчості художника займають портрети. Це «Мольфар», «Дівчина з ланцюжком». Глядач побачить створені Геннадієм Войціцьким «космічні» картини: «Загибель Марса», «Поза сонячною системою», «Удар». Не оминув митець теми анексії Криму, подій на Сході України. Так виникли полотна «Крим», «Віка», «Мрія», «Хрест».
У Музеї-садибі родини Антоничів у Бортятині.