Тривалість - 79 хв.
Жанр - документальний.
Прем'єра - 5 березня 2016.
Рік - 2014.
Країна - Польща.
Режисер - Сюзанна Золякевич.

"15 сторін Світу" — фільм про одного з найбільш видатних польських експериментальних музикантів — Євгеніуша Рудніка. Стрічка розповідає про революційні ідеї Євгеніуша, який був частиною легендарної "Експериментальної Студії Польського Радіо" та створював експерементальну музику задовго до появи поняття "електронна музична сцена". Замість музичної студії, він використовува наукову лабораторію, магнітну стрічку та ножиці. Архітектура ритмів, пульс природи та людського тіла — саме ці речі намагався відчути Руднік в своїх музичних пошуках. Його експерименти — спроба дослідити нову реальність, в якій можна доторкнутися до звуку.

Фільм отримав Critic's Week Award на фестивалі Film Festival Locarno (Official Page), Special Mention на фестивалі MFF T-Mobile Nowe Horyzonty та був в одній з найсильніших музичних селекцій фестивалю SXSW.

Фільм представлять творці стрічки:

- Сюзанна Золякевич — польський режисер. За фільм «15 сторін світу» отримала нагороди на фестивалях у Познані та Локарно.

- Цвіка Грегорі Портной — польський режисер та оператор, його роботи були представлені на кінофестивалях у Каннах, Document Art, T-Mobile New Horizons International Festival, Locarno Film Festival, New York Jewish Film Festival тощо.