Унікальна експозиція корон, де вперше представлені вінці та корони не тільки різних країн, але й різних континентів, різних епох, буде представлена до уваги львів'ян та гостей міста. У виставці-ретроспективі головних символів влади минулих епох зібрані вінці, корони, головні убори духовних та світських лідерів різних країн світу, зниклих цивілізацій.

В експозиції представлено більше 70-ти шедеврів, частина з яких є оригіналами, а частина є копіями та репліками експонатів, що знаходяться у музеях Австрії, Італії, Великобританії, Румунії, Єгипту та інших країн світу. У роботі виставки беруть участь і представляють деякі експонати українські музеї.

Будуть представлені реконструкція корон X-XI ст. Святого Володимира і Анни Візантійської. Основою реконструкції стали фрески, монети (злотники і сребреники) та візантійські пам'ятки.

В експозиції також представлені корона короля Данила Галицького та імператорські головні убори, зокрема, Наполеона, Російської та Римської імперій.

Окрім того, будуть представлені корони: Великобританії, Греція, Польща, Румунія, інші європейські країни. Окремою складовою виставки виступають головні убори церковних владик, вінчальні вінці. Серед корон стародавнього світу є реконструкції корон Нефертіті, Тутанхамона, царів Шумеру та Ассирії. А також головні убори володарів величних цивілізацій Америки – ацтеків, майя, інків та інші експонати.