Проект Сашка Брами. Перформанс у Львові.

«Осінь на Плутоні» – це незалежний театральний проект, метою якого є створення документальної вистави на основі бесід з мешканцями геріатричного пансіонату.

Для реалізації проекту ми обрали міждисциплінарний метод роботи, що дає можливість об'ємніше відтворити все відчуте, побачене та почуте. Вистава створюватиметься на перетині таких видів мистецтва:

  • сучасний танець: застосовуючи терапевтично-танцювальні практики, перформери працюватимуть з тілом як з унікальним носієм інформації про своє життя, життя своїх предків, людства.
  • аудіо дизайн: особлива увага приділяється розробці звуко-шумової партитури, оскільки сценічні світи та їх атмосфера у майбутній виставі будуть створюватися із найтоншої матерії – звуку, шуму, музики.
  • документальний театр: потрапляючи на сцену, документальні факти набувають особливої сили, яка дає можливість мистецькому твору вийти за межі мистецтва як такого.
  • реалістичні ляльки: спільно з інженером, програмістом та художниками ми розробляємо ляльки, прототипи літніх людей, виконані у реалістичній манері.

Окрім цього ми наділимо їх голосом: вони говоритимуть записами справжніх голосів своїх героїв завдяки унікальній десятиканальній аудіосистемі, що створюється спеціально до потреб вистави.