«Tête-à-tête» – це зустріч віч-на-віч художника з природою і моделлю та врешті з самим собою. Це погляд просто в очі без посередників. Це дослідження, це експеримент, це вихід з шаблону. Це розмова тиха і спокійна без екзальтації. Але це розмова пристрасна. Художник запрошує до діалогу зі своїми творами. На виставці буде представлено понад 80 полотен. Це краєвиди та міські пейзажі з пленерів в Україні, Італії, Франції та США. А також ню та жанрові картини.

Михайло Сидоренко (1973) – живописець, графік. Закінчив Львівську академію мистецтв (1999), провівши теж студії у Samuel Fleisher Art Memorial та Philadelphia Sketch Club (Philadelphia, USA 1995). M. Сидоренко працює в галузі станкового малярства та графіки.

Михайло Сидоренко — художник сучасного пейзажу, міського пейзажу, ню та жанрової сцени. Його роботи представлені в приватних колекціях України, Франції, Люксембургу, США, Великобританії, Австралії, та Росії. Крім того, в художніх колекціях La Salle museum (Філадельфія, США), Українського музею (Нью-Йорк, США), Національного музею у Львові (Україна), Палацу Антоновичів (Львів, Україна), колекції Norwell Reece (США), Галереї НаУКМА (Київ, Україна).