Майстерня "Треті Півні" презентує. У добірці «Прекрасна Україна» представлено найхаризматичніші світлини за останні півтори роки творчості Майстерні, створеної влітку 2014 року завдяки співпраці команди однодумців - стилістів, фотографів, візажистів, промоутерів. Усіх учасників об'єднала любов до України та прагнення відкрити українцям і всьому світу унікальність та барвистість української культури, показати через фотографію багатство традиційних національних строїв різних регіонів України – Покуття, Гуцульщини, Слобожанщини, Буковини, Галичини, Вінничини, Одещини, Полтавщини, Полісся та інших.

Майстерня фотографує не професійних фотомоделей, а звичайних українських жінок та дітей. До прикладу, в останньому популярному фотопроекті «Листи на фронт», втіленому влітку 2015 року, моделями виступили дружини, матері та діти, чиї чоловіки-сини-татусі у той момент служили в АТО на Сході України.

Кожен художній образ творений завдяки консультаціям з професійними етнографами, а більшість вбрання та прикраси на «моделях» є автентичними, з приватних та музейних колекцій Роксоляни Шимчук, родини Явних, Ігора Перевертнюка, музею «Шевченківський Гай». Головні убори майстрині «Третіх Півнів» відтворюють за збереженими давніми техніками та старовинними фотографіями.