Видатний український композитор та скрипаль, заслужений артист України Василь Попадюк завітає до Львова з концертом з нагоди 50-ліття. Спеціальними гостями ювілею будуть зіркові музиканти: Elmer Ferrer (гітара), Robi Botos (фортепіано), Amhed Mitchell (ударні), Igor Zakus (бас-гітара), Andriy Ahust (піаніно).

Василь Попадюк – людина-легенда, скрипаль-віртуоз, чий талант не знає кордонів, без перебільшення, його знає півсвіту. В Іспанії його називають «Живим нервом», в Америці – «Золотою скрипкою», в Канаді – «Сучасним Паганіні». Його талантом захоплюються як перші особи держав, монархи і президенти, так і колеги-музиканти, і рядові глядачі. І чия майстерність «скрипковим ключем» здатне відкрити будь-яке серце і душу, випускаючи на свободу всі найпалкіші почуття.

Василь Попадюк – не просто віртуозний скрипаль, що грає понад 150 концертів щороку. Вважається, що він створив свій власний жанр, в якому зміг поєднати класичну та фольклорну музику, слов’янську та циганську, популярну музику і джаз.

Артист живе в Канаді, однак почувається українцем і репрезентує культуру України. На всіх концертах він підкреслює свою національність та включає в репертуар твори українських композиторів, національні та власні мелодії.