Прем’єра високопрофесійного оркестру Royal Orchestra за участю відомих український солістів таких як: В’ячеслав Сінчук, Каріна Плай та Василина Стельмах. У концерті звучатимуть твори: Frank Sinatra, Sting, Queen, Michael Jackson, Europa, Tina Turner, Mr. Big, Benny Goodman.

Royal Orchestra – новостворений професійний оркестр з кваліфікованими музикантами, артистами, які мають великий сценічний досвід в Україні та закордоном на чолі з Заслуженим артистом України Василем Кочубейом.

В’ячеслав Сінчук – соліст оркестру Royal Orchestra, відомий рок-співак, гітарист, композитор. Львів’янин. Екс-лідер груп «Красные маки», «Круиз», «Галактика». Певний час працював у США за контрактом разом із групою «Галактика» як лідер, вокаліст і гітарист. У США «Галактика» записала англомовний альбом, автор усіх пісень якого – В’ячеслав Сінчук (тести, музика, аранжування). У 1996 році, за опитуванням журналу New Metal, В’ячеслав Сінчук посів 8 місце у першій десятці найкращих рок-співаків світу.

Каріна Плай – співачка, автор і виконавець власних пісень.Народилася у Львові. Знайомство з львівським продюсером Олександром Єрченком виводить Каріну на професійну сцену. У 1995 Каріна переїжджає на постійне місце проживання до Києва. У 2009 році Каріна Плай готує до випуску збірку своїх віршів і стає ведучою на каналі М2. У творчому доробку співачки — шість відеокліпів: «Марево», «Непристойні сни», «Старик», «Так буває», «Долго ли…», «Коли-небудь» та 6 альбомів.

Василина Стельмах – молода,енергійна,талановита, перспективна співчака. Лауреат міжнародних та всеукраїнськи конкурсів, вокалістка групи Lux Band.

Андреас та Моськін – ведучі оркестру Royal Orchestra, а також власники Агенціі урочистих подій Andreas & Moskin Wedding Company. Засновники музичноі групи «Люкс бенд», у якій Андреас є солістом.