Професійний, рейтинговий турнір MMA PRO UKRAINE 4 за участю кращих бійців України та провідних львівських бійців. Головна подія вечора бій за пояс кращого бійця України за версією MMA PRO UKRAINE!

На турнірі пройде 8 поєдинків у розділі ММА – еліт, серед найсильніших бійців України та Львова. Центральною подією вечора стане бій за пояс чемпіона України серед професіоналів у напівлегкій вазі до 66 кг. Бої будуть проводитись в клітці, що дозволить уникнути зупинок під час бою, спірних рішень та добавить динамочністі. Це буде незабутнє шоу, яке подарує вам масу емоцій та заряд адреналіну! Тож не зволікайте, а замовляйте квитки на Рейтинговий турнір MMA PRO UKR 4.

Файт кард турніру:
1 бій до 61 кг Ярослав Вознюк (неодноразовий чемпіон Львівської області з кік-боксингу, неодноразовий чемпіон Львівської області з тхеквондо, чемпіон України з тхеквондо, чемпіон Львівської області з змішаних єдиноборств ММА, представник клубу «MMA CENTER LVIV») vs Анатолій Гладчук (неодноразовий чемпіон України з рукопашного бою, призер чемпіонату Європи з годзю рю карате, чемпіон Вінницької області з ММА, представник спортивного клубу «Гепард»).

2 бій до 70 кг Ігор Лесько (неодноразовий чемпіон по ММА та греплінгу в західній Україні, віце чемпіон України з греплінгу по версії ADCC, чемпіон України по панкратіону, представник львівського клубу «Grappling Lviv») vs Мірсанан Агаларов (чемпіон Миколаївської області зі змішаних єдиноборств ММА, чемпіон кубка молоді по ММА, чемпіон України по ушу саньда, чемпіон України по бойовому джиу джитсу, представник «MMA Club» м.Миколаїв).

3 бій до 61 кг Олег Михайлів (неодноразовий чемпіон Львівської області з рукопашного бою, неодноразовий чемпіон Львівської області з вільної боротьби, чемпіон Львівської області з фрі-файту, чемпіон України з рукопашного бою, майстер спорту України з рукопашного бою, кандидат в майстри спорту України з фріфайту, кандидат в майстри спорту України з вільної боротьби, представник спортивного клубу Дмитрія Степанова м. Львів. Професійний рекорд 5 перемог- 2 поразки) vs Антон Чернега (неодноразовий чемпіон Київської області з змішаних єдиноборств ММА, неодноразовий чемпіон Київської області з бойового самбо, кандидат в майстри спорту України з ММА та бойового самбо, чемпіон України з кіокушинкай карате, призер чемпіонату України з змішаних єдиноборств ММА 2015 р., професійний рекорд 1 перемога-1 поразка, представник спортивного клубу «КЦС»).

4 бій до 77 кг В цьому запеклому протистоянні зійдуться два кращих бійця Львівської області, щоб нарешті визначити хто з них сильніший! Віталій Заяць ( неодноразовий чемпіон Львівської області з кік-боксингу, чемпіон Львівської області зі змішаних єдиноборств ММА, чемпіон Львівської області з бойового самбо, чемпіон кубка України з кік-боксингу, чемпіон кубка Світу з кік-боксингу, професійни рекорд 2 перемоги – 0 поразок, представник клубу «MMA CENTER LVIV») vs Юрій Тишковець (чемпіон Львівської області зі змішаних єдиноборств ММА, переможець та призер західних турнірів з ММА та греплінгу, представник клубу «Цитадель» м. Львів).

5 бій – уточнюється.

6 бій до 70 кг
Максим Пашков – неодноразовий чемпіон України з панкратіону, призер чемпіонату Європи, майстер спорту, на професійному рингу провів 7 боїв , в 4 здобув Перемогу .
Сергій Руснак – призер Кубка України з ММА, майстер спорту з вільної боротьби і хортингу, на професійному рингу Провів 2 поєдинки.

7 бій 93+ кг
Андрій Ковальов – двадцяти двох річний боєць з Миколаєва. Неодноразовий чемпіон України з ММА, призер чемпіонату Європи по ММА, на професійному рингу провів 2 бою, у всіх одержав дострокову перемогу .
Юрій Горбенко – тридцяти п'ятирічний чемпіон світу з кікбоксингу, кік – джицу і таїландського боксу. На професійному рингу провів більше 30 поєдинків.
Чергове протистояння досвіду і молодості!

8 бій до 66 кг Заключний бій нашого вечора. Поєдинок за пояс кращого бійця України за версією MMA PRO UKRAINE. В якому зійдуться два принципових суперники! Ельнур Велієв з київського «Ауруму», що має в своєму безпрограшному активі 4 професійні перемоги, битиметься з недавнім переможцем харківського турніру бійцем з Дніпропетровського «Асгарда» Віталієм Сагайко, який на своєму рахунку має 10 боїв у 4-х з яких він отримав перемогу. Загалом дуже гідна і конкурентна битва очікує львівський Октагон! Більш титулований в аматорському спорті МСМК Ельнур Велієв та боєць має більш багатий професійний досвід МС Віталій Сагайко!