Унікальна пісочна казка «Аліса в країні чудес»! Лвів'яни та гості міста матимуть унікальну можливість побачити знамениту казку Льюїса Керолла «Аліса в країні чудес» виконану в техніці пісочної анімації.

Відтворювати казку буде лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації, Катерина Дзюба. Вона покаже в режимі реального часу пригоди Аліси, там буде все - і чаювання, і королева, і Божевільний Капелюшник, і Білий Кролик. Загадкові, примарні, перетікаючи один в інший образи залишать у глядачів незабутні враження. Дані вистави були успішні в Європі.

«Пісочна казка - це плавне перетікання одного малюнка в іншій, кожна сцена супроводжується відповідною музикою. А за кадром текст озвучують професійні актори. Підбирали текст, відточували репліки, щось зайве викидали, оскільки зібрати воєдино пісочну анімацію, музичний матеріал, текст і все це укласти в чіткий хронометраж виявилося досить складно. Ми більше року готували цю казку і нарешті з гордістю можемо представити її глядачеві», - поділилася Катерина Дзюба.

Пісочна анімація - це досить молодий напрямок образотворчого мистецтва. Даний метод дозволяє створювати не тільки мультиплікаційні фільми, а й окремі номери для «живої» глядацької аудиторії. Нечисленні художники, які володіють цім мистецтвом, одностайно відзначають, що фахівцеві, який виступає для глядачів «вживу», необхідна гранична концентрація, точність кожного руху і висока швидкість виконання малюнків. Виступ майстра пісочної анімації - це справжнє диво! Руки художника створюють на сяючому столі загадкові картини, що перетікають з одного образу в інший, від яких неможливо відірвати погляд. Заворожлива крихкість і мінливість зображень супроводжуються акторським читанням і музикою. Перед початком вистави (приходьте раніше) юні глядачі зустрінуться із справжніми жителями Країни чудес - Білим кроликом, Божевільним капелюшником, Чеширським котом і не тільки! Ті, хто з дитинства знайомий з цією казкою, будуть приємно здивовані чудесами, які будуть розігруватися прямо в холі! Велика селфі зона (стенд для фотографування), спеціальний стіл для малювання піском, щоб юні глядачі власноруч спробували себе в ролі художника, і також живі герої казки, які приємно здивують всіх своїм спілкуванням та іграми і подарують всім прекрасний настрій! Рекомендується для дітей від 5 років. Присвячується всім дорослим, які колись були дітьми ... Тривалість - 1 год.