Гордість України і гордість Грузії - славнозвісний ансамбль ім. П. Вірського і не менш прославлений ансамбль «Руставі» - продемонструють безпрецедентний танцювальний поєдинок! Місце зустрічі - танцювальний ринг, яким стане на єдиний вечір сцена Жовтневого Палацу. Одні з найзнаменитіших у світі національних танцювальних колективів змагатимуться за головний приз - глядацькі серця! Два яскравих національних колориту, неприборкані потоки енергії і артистизму, неперевершену майстерність і оригінальна інтерпретація народних стилів змусили весь світ аплодувати цим ансамблям!

Це унікальна подія в концертному житті країни, яке збере півтори сотні першокласних артистів на одній сцені, безсумнівно, увійде в сучасну культурну історію України і Грузії!

Кожен раз здається, що вершина віртуозності вже досягнута ... Але з кожним виходом, з кожним номером неперевершені артисти будуть піднімати вас на все нові запаморочливі вершини естетичного екстазу! Побачити танцювальна подія такого масштабу, зарядиться колосальною енергією національного духу двох великих країн, відчути ейфорію і непідробний драйв двох великих культур - це можливо тільки єдиний раз, на «танцювальному рингу» 16 березня!

Гордість України - Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського. Ансамбль імені Вірського - це

100 найсильніших артистів, пристрасних, повних життя, веселих і професійних з неймовірною запальною українською енергетикою. Кожен виступ ансамблю імені Вірського - це унікальне поєднання кольору, енергії і артистизму. Яскраві і виразні рухи, немислимі стрибки, блискавичні обертання і змінюється динаміка танців, а також віртуозність, майстерність і оригінальна інтерпретація народних стилів зробили його одним з кращих в світі!

Гордість Грузії - Державний Академічний ансамбль народної пісні і танцю Грузії «Руставі». Ансамбль «Руставі», історія якого почалася ще в 1968 році, досяг феноменального майстерності. Ансамбль складається з 60 танцюристів, хору з 12 співаків і власного оркестру, який використовує тільки національні народні музичні інструменти. Танцюристи демонструють разючу, доведене до досконалості, хореографічне мистецтво народних танців. За майже півстоліття існування, ансамбль «Руставі» дав понад 4000 концертів в 70 країнах світу в кращих концертних залах планети, захоплюючи публіку і зриваючи овації у всіх країнах від Європи до Азії. Яскраві костюми, блискуче виконання, незрівнянна хореографія гідні самого вимогливого глядача! Танцювальний стиль «Руставі» підкреслює самобутність, непідробну щирість і душевність Грузії.

Квитки можна придбати тут