Золота коллекція
Jazz, Blues, Rock'n'roll в Одесі!

7 лютого о Одеської Філармонії в рамках міжнародного гастрольного туру «Золота Колекція: Jazz, Blues, Rock'n'Roll» блискучий джазовий оркестр Performance Big Band представить незабутній концерт-подія для справжніх цінителів якісної музики. Вас чекає захоплююча подорож у часи найбільших музичних легенд ХХ сторіччя.

Френк Сінатра, Луї Армстронг, Елла Фіцджеральд, Стіві Уандер, Рей Чарльз, Елвіс Преслі і, звичайно, група Бітлз! Це, без перебільшення, музичні генії, творчість яких стало новим етапом у розвитку світової музики і збагатило музичну спадщину XX століття такими жанрами, як джаз, блюз, рок-н-рол. При всій унікальності творчого шляху кожної знаменитості є те, що їх об'єднує: кожен з них - «self-mademan», втілення американської мрії.

Найвища якість виконання і чудове музичне шоу гарантує один з найяскравіших і професійних джазових оркестрів країни - Perfomance Big Band, що довів свій високий рівень у співпраці з одними з кращих музикантів сучасності - Karl Frierson (соліст De-Phazz), Benny Benack III, Allan Harris , Ніно Катамадзе, Mausha Adnet, ManSound і багато інших.

Performance Big Band, на чолі зі своїм незмінним керівником, маестро Володимиром Алексєєвим, представлять найзнаменитіші і улюблені мільйонами твори музичних кумирів.

Не пропустіть незабутній концерт «Золотого століття» музики, пориньте з друзями і близькими в атмосферу творчого свята, яке вам подарує Performance Big Band в Одеській Філармонії!