«Ловець таємних кодів» у Львові.

Ім’я Микити стало відоме поціновувачам мистецтва навесні цього року, після нашого репортажу про його творчість. Ця стаття сколихнула соцмережі, велика кількість людей із всього світу зацікавилися його роботами. Про нього написало чимало інтернет – видань, а провідний український телеканал 1+1 відзняв репортаж.

А 23 листопада 2015 року в київському арт-просторі «SKLO» відбулася його перша персональна виставка, де глядачі могли побачити його творчість та поспілкуватися із Микитою. Виставка пройшла дуже жваво, кожного дня приходила велика кількість відвідувачів. За підрахунками адміністрації арт-простору «SKLO» за два експозиційні тижні виставку Микити Сторожкова «Таємничість символів» відвідало понад 1100 людей.

Виставка Микити Сторожкова «Таємничість символів» є пересувною. Другим містом, мешканці та гості якого матимуть змогу побачити унікальну експозицію стане місто Львів. У Львові будуть представлені роботи, які Микита створив протягом останніх місяців а також його списані зошити, в яких він вперше починав писати в цій техніці.

Микита Сторожков — незвичайний український митець. У свої 33 роки він малює загадкові символи-коди схожі на древнє письмо. Першу роботу Микита створив 7 років тому. Полотнами для малюнків стали власна кімната і стіни дачного будинку. Серія зошитів, в яких зображені ієрогліфи, з’явилася під впливом вивчення східних культур. В них вбачаються мовні прасимволи Азії, Африки та Індії, шрифти автор створює самостійно.

Наразі художник не обмежує свою творчість лише символами. В роботах Сторожкова можна знайти і віддзеркалення військової техніки, і побутових приладь та механізмів Леонардо Да Вінчі.