Шоу «Х-Фактор» - одне з найпопулярніших у світі. Проект підкорив десятки країн, і Україна тут не стала винятком. Ось уже 6-ий сезон, як телеканал СТБ дає шанс тисячам талановитих виконавців втілити свою мрію у реальність -виступити на великій сцені і завоювати любов багатомільйонної аудиторії глядачів. Головне завдання «Х-Фактора» - відкрити нові імена, знайти найсильніші голоси, артистів із особливою харизмою – власне, «х-фактором».

Експертне зіркове журі шоу «Х-Фактор» оцінює вокальні дані учасника, його манеру виконання, вміння триматися на великій сцені. Після проходження прослуховувань, тренувального табору і відбіркового туру усі учасники розподіляються за категоріями - і далі проект проходить у прямих ефірах, під час яких за запаленням нових зірок спостерігають глядачі. І не просто спостерігають, а голосують за найкращих, на їхню думку.

Переможцем шостого сезону українського «Х-Фактора» став Костя Бочаров: саме за нього проголосувало найбільше телеглядачів. Друге місце посів Богдан Совик. Обох співаків можна буде почути наживо на концерті 15 лютого у Львові. Крім них, того вечора в Event Hall «Кіно» виступлять і інші учасники сезону: Наталія Папазоглу, Аліна Паш і гурт «Біла Вежа».

Квитки і довідки щодо концерту учасників шостого сезону «Х-Фактора» у Львові 15 лютого – за тел.: 096 222 00 22.