Постійні учасниці Різдвяної виставки в «Зеленій канапі», цьогоріч не брали в ній участі. Цей факт засмутив постійних клієнтів галереї, та дарма, вони отримали швидке заспокоєння – свято буде! Вікторія та Олена подарують персональну виставку, відразу ж після Різдва! Вікторія Проців є настільки популярною художницею, що вже давно мала б бути багатою, як поп-зірка. Її малюнки використовують у рекламній продукції, перемальовують, вишивають і продають в сувенірних крамницях, репродукують на посуді, текстилі, навіть на паспортних обкладинках. А продають, наприклад, у таких відомих всеукраїнських інтернет- магазинах, як «Модна каста»… І з усього цього Вікторія не має авторських відрахувань, ба навіть, слави, бо всі ці піратські вироби не підписують її ім’ям. На жаль…

Олена Цілуйко, що створює авторську ляльку з пап’є маше, відома українським колекціонерам, перш за все своїми яскравими, характерними, реалістично-шаржованими образами її скульптурних, не подібних на інших персонажів.

Обидві авторки, хоча уже й дорослі, і виховують своїх дітей, зовсім не забули, звідки вони родом. А родом вони з дитинства, яке не відпускають, яке продовжують і увічнюють у своїй творчості. Вони пам’ятають всі кумедні і світлі моменти тієї пори і нагадують її споглядачам їхніх виставок. А для їхніх шанувальників, це настільки приємно, що вони віддячують художницям своєю любов’ю.