Львівська обласна філармонія готує для львів’ян і гостей міста особливу програму, яка гарантує незабутні враження – адже в залі філармонії у живому виконанні Академічного симфонічного оркестру під диригуванням Сергія Хоровця звучатиме музика із легендарних голлівудських кінострічок – від «Титаніка» й «Піратів Карибського моря» до «Гладіатора» і «Місії нездійсненної», і це далеко невичерпний перелік. Музичні враження доповнять безпосередньо кадри з фільмів, проектовані на великий екран під час концерту.Запрошуємо всіх шанувальників якісної кіномузики на вечір «Музика Голівуду» у Львівську філармонію.

Довідка про найвідоміші голівудські саундтреки:

Саундтрек до пригодницького фільму «Пірати Карибського моря» передає гостроту сюжету, хвилювання і емоції героїв, створює атмосферу пригод і авантюризму. Саундтрек до «Піратів Карибського моря 1» написав Клаус Бадельт. Музику для наступних фільмів квадрології про «Піратів Карибського моря» написав композитор Ганс Зіммер. Його музика викликає у слухачів великий ентузіазм і допомагає ставитись до такої продукції з великою повагою. «Пірати Карибського моря: Скриня мерця» – володар премії Греммі (2007). 

Музику до  американського пригодницького бойовика  «Мі́сія нездійсне́нна», який був знятий режисером Браяном Де Пальмою, написав  американський музикант і композитор Денні Ельфман та один із найпопулярніших музичних продюсерів кінофільмів Голлівуду Алан Ентоні Сільвестрі.

Саундтрек до фільму «Титанік», написаний Джеймсом Горнером, потрапив до  ряду найбільш продаваних у світі альбомів, розійшовшись тиражем у понад 30 млн копій. Заголовна пісня фільму My Heart Will Go On у виконанні Селін Діон стала однією із найпопулярніших за всю історію музики, здобула численні нагороди і принесла світову славу Селін.